A picture
A picture

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zastupitelstvo města Stříbra - současné složení

jméno a příjmení  politická příslušnost   kandidát za   hlasy abs. 
Souček Vladimír ČSSD ČSSD 779 hlasů
Mgr. Herbst Pavel ČSSD ČSSD 578 hlasů
Mgr. Špilerová Květoslava  BEZPP ČSSD 528 hlasů
Balvín Josef ČSSD ČSSD 437 hlasů
Bc. Lukeš Karel BEZPP NEZ 697 hlasů
PhDr. Soukupová Jitka BEZPP NEZ 568 hlasů
Ing. Šimek Miroslav BEZPP NEZ 370 hlasů
Záhoř Martin ANO 2011 ANO 2011  556 hlasů
Ing. Moravec Vladislav ANO 2011 ANO 2011  471 hlasů
Ticháček Karel BEZPP ANO 2011 434 hlasů
Neuberger Karel, MBA ODS ODS 375 hlasů
MVDr. Steiner Josef BEZPP ODS 322 hasů
Bohuslav Petr BEZPP PIRÁTI 252 hlasů
Kupec Blahoslav BEZPP KSČM 373 hlasů
Mgr. Laššáková Jaroslava BEZPP NK  431hlasů

 

  1. Pan Mgr. Junek David rezignoval na svůj mandát zastupitele rezignačním dopisem, který byl starostovi města doručen dne 22.10.2014.
  2. Dne 23.10.2014 vzniká mandát zastupitele města Stříbra 1. náhradníkovi za NEZÁVISLÉ, kterým je pan Pětroš Ladislav.
  3. Dne 31.07.2015 zanikl mandát panu MVDr. Janu Jarolímovi.
  4. Dne 01.08.2015 vznikl mandát zastupitele města Stříbra 1. náhradníkovi za ODS, kterým je pan Ing. Petr Strankmüller.
  5. Pan Hais Jaroslav rezignoval na svůj mandát zastupitele rezignačním dopisem, který byl starostovi města doručen dne 02.09.2015.
  6. Dne 03.09.2015 vznikl mandát zastupitele města Stříbra 1. náhradníkovi za PIRÁTY, kterým je pan Mgr. Jiří Bohuslav.
  7. Pan Pětroš Ladislav rezignoval na svůj mandát zastupitele rezignačním dopisem, který byl starostovi města doručen dne 18.12.2015.
  8. Pan Adam Tomáš rezignoval na svůj mandát zastupitele rezignačním dopisem, který byl starostovi města doručen dne 23.12.2015.
  9. Dne 24.12.2015 vznikl mandát zastupitele města Stříbra 3. náhradníkovi za NEZÁVISLÉ, kterým je pan Pavel Tóth.
  10. Pan Pavel Tóth rezignoval na svůj mandát zastupitele rezignačním dopisem, který byl starostovi města doručen dne 8.2.2017.
  11. Dne 9.2.2017 vznikl mandát zastupitele města Stříbra 4. náhradníkovi za NEZÁVISLÉ, kterým je pan Ing. Miroslav Šimek.
  12. Pan Miroslav Votava rezignoval na svůj mandát zastupitele dne 19.4.2017 na 24. veřejném zasedání zastupitelstva města.
  13. Dne 20.4.2017 vznikl mandát zastupitele města Stříbra 1. náhradníkovi za ČSSD, kterým je pan Josef Balvín.
  14. Pan Ing. Petr Strankmüller rezignoval na svůj mandát zastupitele dne 24.5.2017 na 25. veřejném zasedání zastupitelstva města.
  15. Dne 25.5.2017 vznikl mandát zastupitele města Stříbra 2. náhradníkovi za ODS, kterým je pan MVDr. Steiner Josef.
  16. Pan Mgr. Bohuslav Jiří rezignoval na svůj mandát zastupitele dne 1.11.2017.
  17. Dne 2.11.2017 vznikl mandát zastupitele města Stříbra 2. náhradníkovi za PIRÁTY, kterým je pan Petr Bohuslav