A picture
A picture

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Volby do zastupitelstev obcí se konají dne 5.10. – 6.10.2018

  • v pátek dne 5.10.2018 od 14:00 hodin do 22:00 hodin
  • a v sobotu dne 6.10.2018 od 08:00 hodin do 14:00 hodin.

 


Volební okrsek č. 1:

volební místnost: Hotel U Branky, Plzeňská ul. 420

pro oprávněné občany s bydlištěm:
Americká,  Kladrubská, Lesní cesta, Na Vrchu, Nad Kučerkou, Nádražní, Partyzánská, Plzeňská ul. 288, 289, 336, 339, 340, 342, 347, 354, 356-360, 362, 363, 365-368,  408, 416, 420, 424, 461, 466-468, 486, 496, 506, 553, 564-568, 572, 586, 597, 606, 607, 609, 630, 650, 676, 677, 679, 686, 697, 756, 770, 839, 977, 991, 1029, 1040, 1146, 1276, 1349, 1356, 1358, 1359, 1361, 1446, 1492, 1508, 1511, 1526, 1622, Polní, Přemyslova, Stodská, Tovární, V Lipkách, Vranovská, Vrchlického, část města - Lhota  u Stříbra

Volební okrsek č. 2:

volební místnost: Městský úřad, Masarykovo nám. 1

pro oprávněné občany s bydlištěm:
Alešova, Benešova, Bezručova, Boženy Němcové, Dostojevského, Dvořákova, Havlíčkova, Hradební, Husova, Jakoubkova, Jiřího z  Poděbrad, Komenského, Kostelní, Kostelní náměstí, Mánesova, Masarykovo náměstí, Na Příkopech, Na Výsluní, náměstí Svobody, Pastýřská, Pivovarská, Plzeňská 24-36, 50-56, 73, 250, 266-269, 315, 316, 319, 542, 642, 1342, Prokopa Holého, Ruská, Smetanova, Smuteční vrch, Sokolská, Tylova, U Červené lávky, V Domkách, Žižkova, 28. října, části města  - Jezerce, Milíkov, Otročín, Těchlovice

Volební okrsek č. 3:

volební místnost: Střední odborná škola, Benešova 508

pro oprávněné občany s bydlištěm:
Hornická, Máchovo údolí, Myslivecká, Na Vinici, Na Vyhlídce, Revoluční, Rooseveltova, tř. 5. května, U Věže, Ve Svahu, Vodičkova, Západní předměstí, 75E, 114E

Volební okrsek č. 4:

volební místnost: Klub důchodců, Třešňová ul. 1438

pro oprávněné občany s bydlištěm:
Jabloňová, Jiráskova, Krátká, Kruhová, Luční, Májová, Malá, Mírová, Ořechová, Sadová, Soběslavova 214, 500, 543, 549, 716, Třešňová, U Kaple, U Rybníka, Větrná, Višňová, Zadní

Volební okrsek č. 5:

volební místnost: Základní škola, Gagarinova ul. 1039

pro oprávněné občany s bydlištěm:
Gagarinova 748, 1039, 1187-1192, 1434, Hřbitovní, Nerudova, Palackého 533, 583, 584, 633-637, 663-665, 689, 746, 747, 852, 1175-1186, 1588, Soběslavova 509,  809, 810, 811, 1003, 1026, 1293-1298

Volební okrsek č. 6:

volební místnost: Základní škola, Gagarinova ul. 1039

pro oprávněné občany s bydlištěm:
Brožíkova 959-972, Dukelská, Gagarinova 818, 825, 918, 927, 928, 929, 930, 934-937, 938-941, 953-956, 1496, K Floriánu, Máchova, Nerudova 696, 795, Palackého 283, 631, 647, 717, 718, 773, 784, 792-794, 808, 832, 836, 843, 844, 849-851, 877-879, 931, 932, 951, 952, 973-976, 978, 979, 1013, 1266, 1268, 1416, 1425, 1432, 1576, 1691, 1706, 1713, 1738, Zahradní a část města - Butov